Darmowe Gry

Najlepsze gry

W 10 gry najczęściej grane

W najpopularniejsze gry w internecie

Najlepsze Darmowe Gry w Internecie, które są najczęściej granych gier do tworzenia Top Darmowe Gry w sieci. Jest to ranking najlepszych gier w internecie, gry, które zostały rozegrane razy. Nasza sieć internetowa jest obecny na całym świecie i ma tysiące turystów i uczestników każdy dzień tak, że tworzymy naszą górę z prawdziwymi danymi. Tutaj są najbardziej popularne treść i te, że więcej osób ma zainstalowany na swoich komputerach, bo nasze treści są wolne i nadaje się do wszystkich komputerach systemu operacyjnego Windows, które są rzeczywiście najbardziej popularne. Udziału w tym rankingu z gier i wasze głosy, zarówno ocena i udostępnianie gier na sieć społeczna.

Najlepsze darmowe gry

Najpopularniejsza gra przez Internet jest:

Komentować!
Głosować!
Udostępnij!
Delicious
Tradycyjne pasjans GRAĆ ►

(Pasjans)

289362 razy grał !
3

Ta darmowa gra online przynosi tradycyjnego pasjansa na komputerze. Single-player gra. Masz kilka stosy kart z odkrytą kartę widziane. Musisz umieścić karty w czterech największych palach, które są garnitury w talii. Musisz zacząć z jednym i pracować w kolejności rosnącej liczby wartości kart, do końca z kartą króla. Celem gry jest umieszczenie wszystkich kart z gry w stosy góry. Jeśli zabraknie kart na ekranie można wygrać. I czy masz zabawy po prostu nieco.

5 kulek w linii GRAĆ ►

(Kule)

508760 razy grał !
6

W tej grze nie są kulki o różnych kolorach, i będziesz musiał przenieść piłki tak, że 5 lub więcej kulek tego samego koloru są połączone linią, tak że kule zostaną zniszczone. Linie mogą być poziome, pionowe lub diagonalnej. Po każdym przenieść nowe piłki będzie utworzona. utracisz gry jeśli cały zarząd jest wypełniona bali.

Pasjans GRAĆ ►

(Pasjans)

83958 razy grał !
3

Ta darmowa gra online pasjans przynosi życie z powrotem do komputera. Aby zabić te czasy martwe, podjąć grę pasjans i rozrywkę. Musisz umieścić karty w kolejności. Trzeba zacząć od asa, potem dwa, trzy i tak dalej. Umieść wszystkie numery w porządku, a kończy się z figur w talii kart. Gra sortowania listów w liczbach. Karty, są już dużo i trzeba iść wyjmowania kart, aby przejść zobaczyć karty, których potrzebujesz.Gra w pasjansa grać sam na komputerze przez Internet.

Kulki z kolorami GRAĆ ►

(Boże Narodzenie)

1237821 razy grał !
5

Boże Narodzenie gry, w której musisz zniszczyć grupy kulek tego samego koloru choinki są podobne. Im większagrupa, tym więcej punktów zdobędzie jego zniszczenia, jeśli masz wystarczająco dużo punktów, spędził na następny poziom. Musisz usunąć grupy kulek tego samego koloru, a tym samym konieczności kulki wypadnięciu. Celem jest, aby spróbować wyeliminować wszystkie kulki masz na ekranie, aby przejść do następnego poziomu. Spróbuj, że grupy są tak duże, jak to możliwe, aby zdobyć więcej punktów z każdego ruchu.

Rożkowaty pasjans GRAĆ ►

(Pasjans)

29878 razy grał !
5

W darmowe gry na linii możemy wprowadzić inny typ pasjans. W centralnej części tablicy należy umieszczenie karty w kolorze rosnąco i malejąco w niektórych innych. Ale na krawędziach można układać karty w tym samym kolorze, jak również w rosnącej w malejącej, aby otrzymać karty potrzebne do centralnych kopców. Z tej prostej pasjans spędzasz dużo czasu zabawne, jak na owe czasy, kiedy nie wiem zupełnie, co robić.

Suduko diagonalnym GRAĆ ►

(Sudoku)

77012 razy grał !
4

Wypełnij kwadratów z 1 - 9, zgodnie z następującymi zasadami: 1. Liczby w każdym wierszu lub kolumnę lub diagonalnych nie powtórzyć 2. Liczby w każdej grupie 3x3 (otoczony grubości linii) nie powtórzyć

Znajdź miasto GRAĆ ►

(Geografia)

121465 razy grał !
6

Ile znasz Świat Geografia? W tym interesującą grę można udowodnić swoje umiejętności z geografii. Będziesz musiał odpowiedzieć na badania do góry poziomach. Będziesz musiał znaleźć miasto, że gra opowiada. Londyn, Zagrzeb, lub Kampali w Ugandzie ... Gra daje Ci punkty w zależności od tego jak blisko jest w mapie. Jest to zabawne gry z partii do nauki geografii.

Zapalić choinkę GRAĆ ►

(Boże Narodzenie)

18315 razy grał !
5

Na linii za darmo inteligencja zabawne gry i umiejętności, gdzie trzeba obracać kawałki kabla i złączy dla żarówek do zakończenia obwodu elektrycznego, tak aby wszystkie żarówki świecą naraz. Możesz grać w dowolnym momencie, aby uzyskać jak najlepszy wynik, możesz zarejestrować się na koniec gry.

Zagadka Tom i Jerry: kot kontra myszy GRAĆ ►

(Tom i Jerry)

57090 razy grał !
6

W tej grze masz do jakiejś układanki Tom i Jerry. Aby to zrobić, kliknij na sztuki z lewym przyciskiem myszy, aby wybrać utwór i poruszać myszką, aby przejść kawałek. Regulacja będzie automatyczne podczas regulacji jednej części do drugiej. Musisz zrobić wszystkie elementy pasują do siebie wrócić, aby zobaczyć cały obraz. Logiczna jestobraz z serii kreskówki Tom i Jerry. Na zdjęciukot Tom jest o trafienie myszki Jerry z łopatą. Myszka ucieka w jego otwór myszy na ścianie domu.

Simpsonowie wieża GRAĆ ►

(Simpsonowie)

133418 razy grał !
5

W tym wciągająca gra Simpsonowie. Trzeba kliknąć myszką na zdjęcie, które po jego stronie innego identyczny obraz kliknięty. Po kliknięciu, pojawi upuść inny obraz lub wieża będzie spadać. Ostatecznym celem jest pozostanie bez obrazu.