Darmowe Gry

Zwierząt Quizu

Gra w zwierzęta

Zwierząt quizu

Zwierząt Quizu Ocena: 6/10

Gra zwierząt quizu

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W darmowe gry na linii bardzo przyjazne zwierzęta czekają na Ciebie. Ta darmowa gra składa się z konkurencji z kilku badań, w których musisz być zwinny pomocą myszki komputerowej. Musisz mieć dobry cel i być szybkie kliknięcie. Instrukcje pojawiają się w każdym teście w wybranym języku, zanim zaczniesz grać. Baw się z tych uroczych zwierząt i przechodzi testy dają ci.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8897 razy on-line. Klasyfikacja 2565 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 50 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8897 razy
Zwierząt Quizu

Konkurs zwierzęta słodkie i urocze. Można zobaczyć wiele niedźwiedzi i króliki o wszystkich kolorach, stylu i dziecięcej zabawy. Ukończ wszystkie poziomy w jak najkrótszym czasie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zwierząt Quizu w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Zwierząt Quizu. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zwierząt Quizu i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Zwierząt Quizu jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zwierząt Quizu, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zwierząt Quizu
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!