Darmowe Gry

Zwierząt Karty

Gra w zwierzęta

Zwierząt karty

Zwierząt Karty Ocena: 6/10

Gra zwierząt karty

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zwierzęta chowają. Masz zespół liter, które są obracane. Musisz znaleźć parę kart, które ma ten sam zwierzę tyle. Kliknij myszką na dwie karty, aby zawrócić. Jeśli są one takie same zwierząt dwa degustacji usunięte. Jeśli są one różne ponownym włączeniu. Musisz spróbować, aby nie pozostawić żadnych list na ekranie, a następnie wygrał. Zwierzęta bawić się z tobą, niedźwiedzie, psy, koty, króliki, małpy i inne. Pod koniec gry powie Ci statystyki z gry nad innymi graczami.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18334 razy on-line. Klasyfikacja 1066 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 806 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18334 razy
Zwierząt Karty

Zwierząt łownych, którzy są w pary za literami, które pojawiają się. Musisz znaleźć pary, które mają ten sam zwierzęcia od tyłu. Musisz całą swoją koncentrację i pamięć, aby pokonać tę grę. Jest to klasyczna gra z pamięci. W łatwo wersja gry dzieci mogą grać tam są tylko cztery pary zwierząt. Jest to gra nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Najpiękniejsze zwierzęta do zabawy z dziećmi. Jak dobra jest twoja pamięć? Będziesz potrzebować do zapamiętania każdej z postaci. Wybierz liczbę kart, aby uruchomić i włączyć mózg.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zwierząt Karty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Zwierząt Karty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zwierząt Karty i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Zwierząt Karty jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zwierząt Karty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zwierząt Karty
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!