Darmowe Gry

Zbieraj Marchew

Gra w zwierzęta

Zbieraj marchew

Zbieraj Marchew Ocena: 6/10

Gra zbieraj marchew

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra na linii jest o bardzo wrażliwej królika, który ma otrzymać wszystkie marchewki z pola minowego. Jego specjalne zdolności mają wykrywać miny ze swoim radarze. Użyj tego, aby uniknąć kopalń i wrogów. Bądź szybki, inteligentny i szczęścia, aby uzyskać wszystkie złote medale dostępne. WASD lub strzałki lub mysz przeniesie króliczka. Przytrzymaj spację, aby celować, puść spację, aby rzucać marchewki. Trzymając Ctrl, aby celować, puść klawisz Ctrl strzelać (możesz potrzebować specjalnych okularów dla niego).

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7675 razy on-line. Klasyfikacja 3002 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 22 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7675 razy
Zbieraj Marchew

Króliki są małe ssaki znaleziono w wielu częściach świata. Króliki żyją w grupach, a ich siedliska należą łąki, lasy, lasy, murawy, pustynie i mokradła. Królika długie uszy (co może być większa niż 10 cm) są prawdopodobnie do wykrywania drapieżników.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zbieraj Marchew w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Zbieraj Marchew. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zbieraj Marchew i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Zbieraj Marchew jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zbieraj Marchew, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zbieraj Marchew
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!