Darmowe Gry

Zabójca Kotek

Gra w zwierzęta

Zabójca kotek

Zabójca Kotek Ocena: 5/10

Gra zabójca kotek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, będzie grać jak ładny kotek. Po uruchomieniu będziesz miał 2 minuty zabić jak najwięcej myszy i chomików, jak możesz. Każdy zabitych daje powrotem niewielką ilość czasu. Coraz wrogów w szybkim tempie zwiększa mnożnik. Zabić wymaganą liczbę wrogów, zanim skończy się czas, aby grać dalej. Za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść i używać spacji w połączeniu z przyciskami strzałek do wykonywania specjalnych ruchów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5230 razy on-line. Klasyfikacja 3525 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 12 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5230 razy
Zabójca Kotek

Za pomocą klawiszy strzałek, aby przenieść, ale kiedy ich używać w połączeniu z klawiszem spacji, możesz skończyć wykonując specjalny ruch, który może okazać się pomocne. Zwłaszcza, gdy jesteś otoczony przez chomiki i nie wiesz, gdzie się udać. Użyj lewego i prawego klawisza w kombinacji z klawiszem spacji, aby wykonać kreskę. Użyj przycisku strzałki w górę i spację, aby użyć tornado. Użyj przycisku w dół i spację, aby użyć szlifierki. Jeśli używasz spacji w powietrzu, będą Państwo w super-Dash.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zabójca Kotek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Zabójca Kotek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zabójca Kotek i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Zabójca Kotek jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zabójca Kotek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zabójca Kotek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
203754
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
136065
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
80005
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!