Darmowe Gry

Wirtualny Kotek

Gra w zwierzęta

Wirtualny kotek

Wirtualny Kotek Ocena: 6/10

Gra wirtualny kotek

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Chcesz mieć kota jako zwierzę domowe? Jeśli nie możesz mieć prawdziwego, przynajmniej możesz zająć się tym higieny kicia. Można porozmawiać na mikrofonu podłączonego do komputera, dać mu kąpiel, wytrzeć warstwę przy użyciu suszarki, czyste zęby i pogłaskała kotka na różnych częściach ciała. Ta urocza pomarańczowy kot przychodzi do komputera z tej wirtualnej grze zwierzę domowe.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 14099 razy on-line. Klasyfikacja 1418 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 906 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 14099 razy
Wirtualny Kotek

Gra flash wirtualnej opieki kot. Gry na linii wirtualnego zwierzaka, kotek można umyć, wysuszyć włosy i umyć zęby. Caress tego kota jako własnego zwierzaka wirtualnej. On zawsze czeka na ciebie na naszej stronie, tak, że uczestniczyć w nim w każdej chwili.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wirtualny Kotek w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Wirtualny Kotek. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wirtualny Kotek i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Wirtualny Kotek jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wirtualny Kotek, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wirtualny Kotek
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205057
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137347
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81320
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!