Darmowe Gry

Uruchom Pingwiny

Gra w zwierzęta

Uruchom pingwiny

Uruchom Pingwiny Ocena: 6/10

Gra uruchom pingwiny

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Te pingwiny są szalone! Mają one zdolność do napędzania się do bardzo wysokiego wzrostu, tak jak gdyby rakiety!Celem gry jest, aby były tak wysokie, jak się da, więc najpierw trzeba je uruchomić, klikając na nich. Gdy są już w powietrzu, trzeba uważać, aby nie upuścić i zachować klikając na nich, aby mogli utrzymać zdobywając wysokość. W chwili, gdy przegap kliknij, gra jest skończona!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7457 razy on-line. Klasyfikacja 3189 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 40 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7457 razy
Uruchom Pingwiny

Pingwiny są gatunek nielotnych ptaków, które są rozpowszechniane wyłącznie w południowej półkuli, szczególnie w wysokich szerokościach geograficznych, jak na Biegun Południowy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Uruchom Pingwiny w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Uruchom Pingwiny. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Uruchom Pingwiny i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Uruchom Pingwiny jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Uruchom Pingwiny, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Uruchom Pingwiny
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!