Darmowe Gry

Inwazja pająków

Gra w zwierzęta

Inwazja pająków

Inwazja pająków Ocena: 5/10

Gra inwazja pająków

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Postaraj się przeżyć atak pająków! Jesteś Twój obrus jedzenie kiedy tysiące pająków atakują cię. Musisz bronić swojego terytorium. Strzelać pająki zabić ich wszystkich. Celem jest, aby zakończyć wszystkie te zwierzęta i przetrwać. Z punktami myszy na pająka i kliknij, aby strzelać. Musisz kontrolować kule, nie można strzelać bez sensu. Celować i strzelać, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy. Zabić te wszystkie straszne zwierzęta.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 37522 razy on-line. Klasyfikacja 477 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 3016 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 37522 razy
Inwazja pająków

Musisz przetrwać inwazję tysięcy pajęczaków. Inwazji biurka na jedzenie. Musisz strzelać z pistoletu wiele zdjęć, aby zakończyć z nimi. Celuj za pomocą myszki, trwa w centrum uwagi w kierunku, w którymatak pochodzi. Punkty wyjścia bezpośrednio do każdego zwierzęcia przed kliknięciem. Nie pozwól, by dostać się do Ciebie, trzymaj pozycję i zapobiegainwazji dojdzie cię. Zadaniem jest przetrwać inwazję i dostać żadne ze zwierząt nie przyjdzie do was. Ćwicz swój cel z każdym strzale. Nie marnuj amunicji, bo może się to skończyć, jeśli nie jesteś ostrożny.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Inwazja pająków w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Inwazja pająków. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Inwazja pająków i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Inwazja pająków jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Inwazja pająków, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Inwazja pająków
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!