Darmowe Gry

Squasha Muchy

Gra w zwierzęta

Squasha muchy

Squasha Muchy Ocena: 8/10

Gra squasha muchy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra na linii jest bardzo prosta. Wszystko co musisz zrobić, to dążyć za pomocą myszki tak aby swatter fly jest na górze w linii zbliża, a następnie kliknij, aby squasha muchy. Zabić jak najwięcej much, jak możesz zapisać pyszne ciasto. Pozwala zobaczyć, kto dostaje to, ty czy muchy!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7753 razy on-line. Klasyfikacja 3025 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 22 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7753 razy
Squasha Muchy

Mucha jest najczęściej z wszystkich krajowych muchy, co stanowi około 91% wszystkich much w ludzkich siedzib, a nawet jeden z najszerzej dystrybuowanych owadów znaleźć na całym świecie. Uważa się szkodników, które mogą prowadzić poważnych chorób.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Squasha Muchy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Squasha Muchy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Squasha Muchy i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Squasha Muchy jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Squasha Muchy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Squasha Muchy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205271
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137509
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81496
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!