Darmowe Gry

spartan kotów

Gra w zwierzęta

Spartan kotów

Spartan kotów Ocena: 8/10

Gra spartan kotów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze można sterować Leonidas, lwa Sparty, przywódcę spartańskich żołnierzy. Musisz rzucać włóczniami umiejętnie gwintów głowę gadów, które atakują miasto. Leonidas jest mistrzem, a król Sparty, a jego dzida może ich zabić.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6204 razy on-line. Klasyfikacja 3702 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 2 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6204 razy
spartan kotów

Strzelać włócznię, należy wskazać myszką komputerową. Im dalej kliknięciu będzie mieć swój strzał silniejszy. Musisz wziąć pod uwagę, że będzie Spear przypowieść po rzucie do wrogów. Odbija się tarcze i unikać wydawania obywateli.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie spartan kotów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie spartan kotów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie spartan kotów i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra spartan kotów jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie spartan kotów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

spartan kotów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205271
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137509
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81496
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!