Darmowe Gry

Ryby Polowanie Ptaki

Gra w zwierzęta

Ryby polowanie ptaki

Ryby Polowanie Ptaki Ocena: 8/10

Gra ryby polowanie ptaki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, jedynym celem jest złapać jak najwięcej ptaków, jak możesz, aby zdobyć jak najwięcej punktów, jak to możliwe. Aby przenieść trochę ryb, za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze. Uważaj na większe ryby, będą jeść ci, jak tylko cię dotknąć, więc pamiętaj zawsze pływać szybciej od nich. Po przejściu z powierzchni, należy pamiętać, aby nie wylądować na wyspie, albo umrzesz. A także, jeśli pozwolisz większe ryby zjeść. Skakać przez pierścienie i uderzył purpurowe kulek na premie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5757 razy on-line. Klasyfikacja 3585 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5757 razy
Ryby Polowanie Ptaki

Sztuką jest, aby pływać w kółko wokół wyspy szybciej dostać się ptaki. Aby zdobyć jeszcze więcej punktów, spróbować skoków przez pierścienie, kiedy je zobaczyć, lub łapania ptaków więcej niż jeden na raz. Będzie grać jak mały głodny ryb, które jest w stanie skakać bardzo wysoko, więc trzeba będzie skorzystać z jego umiejętności, aby złapać ptaki. Jeśli widzisz fioletowy piłkę, złapać go, aby wykonać akrobatyczne ewolucje po przejściu z powierzchni, co zarobimy więcej punktów.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ryby Polowanie Ptaki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Ryby Polowanie Ptaki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ryby Polowanie Ptaki i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Ryby Polowanie Ptaki jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ryby Polowanie Ptaki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ryby Polowanie Ptaki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!