Darmowe Gry

Ryba Spadanie Ryba

Gra w zwierzęta

Ryba spadanie ryba

Ryba Spadanie Ryba Ocena: 6/10

Gra ryba spadanie ryba

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra online jest bardzo prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to przenieść kota od lewej do prawej. Kot będzie trzyma gniazdo i punkt porusza się od lewej do prawej jest złapać jak najwięcej ryb, jak to możliwe, jak spadnie z góry i będzie spadać przy bardzo wysokich prędkościach. Nie będzie wiele rodzajów ryb. Niektóre z nich trzeba będzie jeszcze do uniknięcia, ponieważ będą one najprawdopodobniej złamać sieć, a następnie będziesz musiał kupić nowy. Jeśli tak się stanie, ale nie masz pieniędzy na zakup nowego, to gra jest skończona.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6359 razy on-line. Klasyfikacja 3560 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 10 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6359 razy
Ryba Spadanie Ryba

Kot będzie się dalej poruszać, aż osiągnie krawędź ekranu, co oznacza, że będziesz miał tylko nacisnąć strzałkę w lewo lub w prawo, raz. To komplikuje grę trochę, ponieważ ryba będzie utrzymywać coraz mniejsza i spada szybciej. Postaraj się, aby dotrzeć do ryb kot, gdy przekracza linię. Inna ryba, że znajdziesz to rybki, karpie, łososie, pstrągi, latające ryby, węgorze, rozgwiazdy, Klaun ryby, rekiny wygrzewające, rozdymkowate, koniki morskie, złota ryby, małże i krewetki. Źli są marlina, jeżowce, muszle i kamienie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ryba Spadanie Ryba w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Ryba Spadanie Ryba. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ryba Spadanie Ryba i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Ryba Spadanie Ryba jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ryba Spadanie Ryba, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ryba Spadanie Ryba
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!