Darmowe Gry

Run Dino, uruchom

Gra w zwierzęta

Run dino, uruchom

Run Dino, uruchom Ocena: 6/10

Gra run dino, uruchom

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Być może nie jest to gra, która przyciąga uwagę do swoich grafik, przypominający gier wideo z lat 80-tych, ale Run Dino, prowadzony jest niezwykłe dla prędkości podczas jazdy dinozaura w Jurassic katastrofy. Możesz dostosować swój dinozaura, a masz do czynienia ze strzałkami, po prostu zapraszamy do gry i po prostu dowiedzieć się nadprzyrodzonych zdolności, które mają ten dinozaur, być może adrenalinę przed natychmiastową śmierć czyni skoku, latać, biegać Moda to robi. Pospiesz się, aby przejść do ekranu przed wielkim upadkiem meteorytu i zniszczyć swój świat.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 5953 razy on-line. Klasyfikacja 3679 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 22 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 5953 razy
Run Dino, uruchom

Wykazały prędkość adrenaliny w tych grach, pokochasz ten sposób grają, sposób ich uruchamiania dinozaur, jego sposób skoków. Grafika w latach osiemdziesiątych przewyższają prędkości ruchu. Uważaj doły, gdzie można upuścić dinozaur, i że umrze pochowany przez spadające kamienie spadające meteoryt.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Run Dino, uruchom w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Run Dino, uruchom. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Run Dino, uruchom i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Run Dino, uruchom jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Run Dino, uruchom, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Run Dino, uruchom
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!