Darmowe Gry

Ptaków Migrujących

Gra w zwierzęta

Ptaków migrujących

Ptaków Migrujących Ocena: 8/10

Gra ptaków migrujących

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

To jest gra o stado ptaków wędrownych zagubionych w czasie. Podczas lotu homeward, że odbiega owcami z kursu do Trójkąta Bermudzkiego. Nagle ptaki są wciągnięci w wir, catapulted przez tunel, a utracone w czasie. W miarę graczy poprzez multi-rozdział historii, oni czują się zagubione w miejscach takich jak Ice Age podczas ostatnich deszcz meteorów, który zabił dinozaury, piekło scape z post-apokaliptycznej przyszłości, w której człowiek przeciwstawia maszyny, wysokich falachEra Przemysłowa gdzie młynów węglowych wymazać słońce, Chin podczas dynastii Han i pojawienie się fajerwerków, mitologiczny wiekowej starożytnej Grecji, a nawet froncie zachodnim i wojny światowej, gdzie eksplozje gazu musztardowego i psów bojowych samolotów sprawiają, że prawie niemożliwe, aby zapisać gołębi pocztowych latających nad pole bitwy. To do Ciebie należy wykorzystać swoją wiedzę stada prowadzić swoje ptaki bezpiecznie do domu na pustkowiu Kanady dzisiejszego. Przesuń mysz do kierowania swoją trzodę z dala od samolotów, burze, trucizn i innych przeszkód śmiertelnych. Kliknij myszką aby zmienić przywódcę stada. Naciśnij klawisz spacji, aby wstrzymać grę. Wydać punkty umiejętności na adaptacji dla różnych gatunków ptaków. Dostosuj swoje stada zachowanie przez zmianę porządku dziobania. Cała naprzód!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7214 razy on-line. Klasyfikacja 3121 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 42 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7214 razy
Ptaków Migrujących

W tej grze, migracje ptaków ma wiele do zrobienia. Ptak migracja jest regularna sezonowa przejazd przez wiele gatunków ptaków. Jednak rodzaj gry może być przetrwanie. Podstawowym celem tych gier przetrwania jest tylko utrzymać się przy życiu, pokonując wrogów lub rozwiązywanie zagadek mogą być przypadkowe. Niektóre kluczowe elementy obejmują ochronę zasobów (z zdrowia i amunicji, na przykład), w nieprzyjaznym środowisku (typowo post-apokaliptycznym lub nadprzyrodzonego).

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ptaków Migrujących w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Ptaków Migrujących. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ptaków Migrujących i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Ptaków Migrujących jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ptaków Migrujących, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ptaków Migrujących
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!