Darmowe Gry

Pszczół i Kwiatów

Gra w zwierzęta

Pszczół i kwiatów

Pszczół i Kwiatów Ocena: 4/10

Gra pszczół i kwiatów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze jesteś bee, że musi zbierać kwiaty, unikając pozostałych pszczół. Pszczoły latające owady, które są kontakty z os i mrówek. Są one znane na ich rolę w zapylaniu i produkcji miodu oraz wosku pszczelego. Należy nacisnąć lewy przycisk myszy do zbierania kwiatów i zmiażdżyć pszczół. Najechaniu wskaźnikiem myszy przesunąć.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10572 razy on-line. Klasyfikacja 1669 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 674 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10572 razy
Pszczół i Kwiatów

pszczoły, kwiaty, owady,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pszczół i Kwiatów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Pszczół i Kwiatów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pszczół i Kwiatów i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Pszczół i Kwiatów jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pszczół i Kwiatów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pszczół i Kwiatów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!