Darmowe Gry

Pluskwa Wojna

Gra w zwierzęta

Pluskwa wojna

Pluskwa Wojna Ocena: 5/10

Gra pluskwa wojna

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Darmowe gry na linii, w której musisz walczyć przeciwko innej kolonii błędów, do sterowania dostępnych gniazd. Wyślij larwy do pustych gniazd, i rozprzestrzeniać swoje jednostki, a następnie wziąć na gnieździe zajęte przez wroga, by przejąć kontrolę wszystkich gniazd. Musisz iść obracając larwy mają gniazda najbardziej tych, którzy potrzebują więcej jednostek, zwłaszcza nowe gniazda, które przechwytuje. Wojna bugów czeka w tej grze flesz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9055 razy on-line. Klasyfikacja 2390 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 120 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9055 razy
Pluskwa Wojna

Ta gra wymieszać błędów z podboju i strategii gry, z bardzo proste gry, ale dość zabawne. Szybkie mrówki, chrząszcze silne, wszystko w zwalczaniu tej wojny z robakami.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pluskwa Wojna w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Pluskwa Wojna. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pluskwa Wojna i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Pluskwa Wojna jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pluskwa Wojna, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pluskwa Wojna
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!