Darmowe Gry

Piłki do włosów

Gra w zwierzęta

Piłki do włosów

Piłki do włosów Ocena: 10/10

Gra piłki do włosów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Niektóre zwierzęta w kształcie kulek włosów kolorów zajmują swoje terytorium, trzeba toczyć je dostać je trawnik. Sprawdź, łożysko kulkowe włosy w kierunku i uderzył inny zostawić tylko jeden. Kulki obracają się w jednym kierunku i trzeba się tak, że tylko jeden. Jest łatwa gra umiejętności, że wszystkie dzieci mogą grać. Jest to łatwe i przyjemne. Śmieszne włosy kolory są bale na ziemi i rzucić je wszystkie. Czy masz i spędzić czas z nim.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7092 razy on-line. Klasyfikacja 3523 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 8 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7092 razy
Piłki do włosów

Przenieść kulki kolorów włosów na polu zniknie. Musisz pokonać siebie nawzajem, aby rzucić i na ekranie. Ziemia jest szachownica z kwadratów i poruszać się tylko w jednym kierunku. Uderza w kolorowe kulki, aby włączyć i zostawić pole. Każdy ma inny kolor, tak jak czerwony, niebieski, fioletowy lub zielony. Gdy nie jest to cios, zajmuje miejsce obok drugiego i następnego. Gra umiejętności, zabawy i rozrywki, aby się dobrze bawić.Trochę wyzwanie intelektualne śledzić kierunek każdej z małych zwierząt futerkowych.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Piłki do włosów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Piłki do włosów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Piłki do włosów i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Piłki do włosów jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Piłki do włosów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Piłki do włosów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!