Darmowe Gry

Pastwisk Paniki

Gra w zwierzęta

Pastwisk paniki

Pastwisk Paniki Ocena: 6/10

Gra pastwisk paniki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Chyba że samotny owce, które utraciły got stadami. Sporo psy chcą uczynić swoje szkody. Instrukcja: Należy zastosować strzała mogą przechowywać swój klucze owiec bezpieczeństwo z rozwścieczona i głodem psy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 12672 razy on-line. Klasyfikacja 1290 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1000 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 12672 razy
Pastwisk Paniki

pastwisk paniki, owiec, trzody, psów, chyba,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pastwisk Paniki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Pastwisk Paniki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pastwisk Paniki i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Pastwisk Paniki jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pastwisk Paniki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pastwisk Paniki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25342 głosów
Zagrał
202264
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8390 głosów
Zagrał
134748
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8094 głosów
Zagrał
78668
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!