Darmowe Gry

Pająk łowca muchy

Gra w zwierzęta

Pająk łowca muchy

Pająk łowca muchy Ocena: 6/10

Gra pająk łowca muchy

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra umiejętności z udziałem owadów jest oparty na popularnych gier takich jak "Cut the Rope". Możesz kontrolować ładny pająk, który ma być zrównoważone z pajęczej sieci do przechwytywania zielone muchy. Musisz uważać, że pszczoły nie może do Ciebie dotrzeć, lub musi zacząć od początku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8015 razy on-line. Klasyfikacja 3607 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 144 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8015 razy
Pająk łowca muchy

Pająk używa jej okrągłe web tę grę do przewijania na ekranie. Gdy pająk łapie muchy, owinąć ściereczką całkowicie. Tylko bał pszczoły mogą zatrzymać ten pająk, więc huśtawka i nie dać się złapać na następny poziom.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pająk łowca muchy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Pająk łowca muchy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pająk łowca muchy i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Pająk łowca muchy jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pająk łowca muchy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pająk łowca muchy
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!