Darmowe Gry

Latać Żaba Zjadacz

Gra w zwierzęta

Latać Żaba zjadacz

Latać Żaba Zjadacz Ocena: 7/10

Gra latać Żaba zjadacz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pomoc żabę w tej grze na linii, które będą łapać muchy w każdym poziomie. Aby to zrobić, można uruchomić swój język, aby je złapać i trzymać się rzeczy, możesz także przejść do poruszania się po scenie. Kiedy złapać wszystkie muchy można przejść do następnego poziomu. Trzeba będzie pomyśleć trochę więcej na każdym poziomie, ale jeśli masz problemy nacisnąć?.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18098 razy on-line. Klasyfikacja 1204 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 1032 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18098 razy
Latać Żaba Zjadacz

Darmowe gry na linii o żaby łowczego prostej z jego języka. W naturze, żaby i ropuchy są karmione jej języka, która jest pokryta lepką substancją używaną do połowu owadów żywią.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Latać Żaba Zjadacz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Latać Żaba Zjadacz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Latać Żaba Zjadacz i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Latać Żaba Zjadacz jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Latać Żaba Zjadacz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Latać Żaba Zjadacz
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!