Darmowe Gry

Łasice z Rakiet

Gra w zwierzęta

Łasice z rakiet

Łasice z Rakiet Ocena: 2/10

Gra Łasice z rakiet

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, celem jest, aby uruchomić łasice do celów na każdym poziomie. Kliknij i przytrzymaj przycisk myszki, aby ustawić kąt i siłę, aby uruchomić łasica rakietą. Wyrzucić go do ściany, sufitu lub podłogi w celu trudno dostępnych miejsc. Staraj się trzymać łasica jak najbliżej środka celu, jak to możliwe. Spełniają lub przekraczają par poziomu, aby przejść do następnego poziomu. Aby uzyskać maksymalną siłę ognia, to musi ci czas, aby ją uruchomić, łasica, gdy strzałka jest tak duży, jak to możliwe. Eksperymentować z różnymi kątami trafić trudnych celów. Przejdź do ekranu wyboru między poziomami poziom aby zobaczyć mapę następnego poziomu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6039 razy on-line. Klasyfikacja 3599 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 2.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Ocena na podstawie 2 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6039 razy
Łasice z Rakiet

Wystarczy rzucić łasice na cele na każdym poziomie. Przytrzymać przycisk myszy, aby ustawić kąt, w którym będzie można rzucić łasica, i aby dostosować siłę, w którym rakieta zostanie rzucony. Rakieta będzie odbijać się od ścian, sufitu, ziemię i wszystko, więc to wykorzystać, aby osiągnąć swój cel. Celem wynik zostanie wyświetlony w prawym górnym rogu ekranu. Musisz zdobyć przynajmniej, aby przejść do następnego poziomu. Jeśli znajdziesz mały cel, starają się go osiągnąć, ponieważ nagroda wynik jest szalony.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Łasice z Rakiet w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Łasice z Rakiet. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Łasice z Rakiet i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Łasice z Rakiet jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Łasice z Rakiet, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Łasice z Rakiet
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!