Darmowe Gry

Królik Przed Zmutowanymi Warzywami

Gra w zwierzęta

Królik przed zmutowanymi warzywami

Królik Przed Zmutowanymi Warzywami Ocena: 7/10

Gra królik przed zmutowanymi warzywami

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W darmowe gry na linii odważny królik musi zmierzyć się sam przeciwko wielkiej armii zmutowanych warzyw, który próbuje go zabić. Ale dla innych zwierząt, że po ich stronie, a ptaki spadnie broni napotkasz łatwiej do warzyw. Przesuń królika za pomocą klawiszy strzałek i atakować i strzelać z spacji w tej grze zabawa darmo flesz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15686 razy on-line. Klasyfikacja 1416 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 1262 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15686 razy
Królik Przed Zmutowanymi Warzywami

Królik bijatyka zamordowany warzywa, owoce i warzywa mutanty zaatakować królika, który bronił z drewnianym pokładzie i pistoletów, które przynoszą wrony.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Królik Przed Zmutowanymi Warzywami w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Królik Przed Zmutowanymi Warzywami. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Królik Przed Zmutowanymi Warzywami i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Królik Przed Zmutowanymi Warzywami jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Królik Przed Zmutowanymi Warzywami, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Królik Przed Zmutowanymi Warzywami
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!