Darmowe Gry

Flying Pig

Gra w zwierzęta

Flying pig

Flying Pig Ocena: 10/10

Gra flying pig

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Musisz pomóc trochę świni, który chce latać w powietrzu. Musisz kupić na skrzydłach sklepów i uaktualnień lotu dłużej. Zbierz wszystkie jabłka i owoce można znaleźć na zakup uaktualnień i wznosić się wyżej niż kiedykolwiek. Unikać latające kurczaki i burzowe chmury.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6351 razy on-line. Klasyfikacja 3669 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 10.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Ocena na podstawie 2 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6351 razy
Flying Pig

Wyzwanie, w którym trzeba pomóc mały świnię, która leci w niebo. Zbieraj gwiazdki, owoce i wszystko, co można znaleźć na niebie do zakupu uaktualnienia w hali na charakter. Unikać latające kurczaki i burzowe chmury, które pozwoli Ci przegrać.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Flying Pig w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Flying Pig. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Flying Pig i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Flying Pig jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Flying Pig, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Flying Pig
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!