Darmowe Gry

Dodo Polowanie

Gra w zwierzęta

Dodo polowanie

Dodo Polowanie Ocena: 7/10

Gra dodo polowanie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze online, wszystko co musisz zrobić, to strzelać do Dodos. Celowanie jest najważniejszą częścią gry, i można strzelać, klikając lewym przyciskiem myszy. Uważaj, aby nie marnować kul, bo masz tylko 5 strzałów na rundę. Pojawi się wskaźnik pocisku na lewej dolnej części ekranu. Strzelanie Dodos nie brakuje zarobimy mnożnik wynik. Wyższy mnożnik, tym szybciej rack punktów. Dla osiągnięcia dodo pominięcia, dostaniesz X, i oczywiście nie chcę tracić tych. Jeśli masz 6, gra jest skończona.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6075 razy on-line. Klasyfikacja 3617 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 4 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6075 razy
Dodo Polowanie

Pod koniec gry można wprowadzić swoje imię, a zobaczysz, gdzie stoisz przed wszystkimi innymi dodo myśliwych. Jeśli gra nie działa tak płynnie, jak chcesz, możesz zmienić ustawienia jakości, klikając literę Q w lewym górnym rogu, lub naciskając klawisz Q na ciebie klawiatury. Zwiększyć swój wynik trafiając wszystkie Dodos z rzędu nie tracąc żadnego z nich. W dodos zmieni kierunek nagle, więc miej oko na swoich ruchów. Dodos może iść za chmury i inne przeszkody, więc być pewien, że wiesz, gdzie one są. Na Szalonym poziomie trudności, masz tylko jedną szansę dla każdego dodo, więc należy być ostrożnym, aby nie marnować amunicji.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dodo Polowanie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Dodo Polowanie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dodo Polowanie i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Dodo Polowanie jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dodo Polowanie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dodo Polowanie
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!