Darmowe Gry

Dbanie o Foka

Gra w zwierzęta

Dbanie o foka

Dbanie o Foka Ocena: 8/10

Gra dbanie o foka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej darmowej grze na linii musisz dbać o godny podziwu foka. Rzadko zdarza się, aby mieć foka jako zwierzę, w tej grze flesz można doświadczyć. Kontrolowanie myszy komputerowej, należy ją oczyścić za pomocą szczotki, węża i ręcznik, też karmić i ubierać ją. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na opiekuna, co robić w każdym czasie i masz czysty i szczęśliwy foka. Po zakończeniu pojawi się wygląd foka, i zobaczyć wynik, który daje swoją opiekuna.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9834 razy on-line. Klasyfikacja 2140 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 8.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Ocena na podstawie 92 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9834 razy
Dbanie o Foka

Fokami potrzebują dużo opieki i są bardzo delikatne, więc najlepszym miejscem może żyć w wolności, lub w ogrodach zoologicznych, gdyż w nich dają cechy siedlisk, że foki potrzebują. Ponadto, istnieje wiele sztuczek nauki zabawy i bawić się z ich trenerów.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dbanie o Foka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Dbanie o Foka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dbanie o Foka i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Dbanie o Foka jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dbanie o Foka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dbanie o Foka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!