Darmowe Gry

Chomik Piłka

Gra w zwierzęta

Chomik piłka

Chomik Piłka Ocena: 6/10

Gra chomik piłka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Harry cieszył się na mały spacer po ogrodzie w swojej kuli chomika, ale teraz zły kot go w pułapkę i zaczyna jego paskudnych sług do ataku! Czy można dostać Harry bezpiecznie do końca? Skakać na wrogów, aby je zdusić, i robią to w każdym z nich w celu uzyskania kodu do otwarcia zamka i dostać się do następnego poziomu. Jeśli Harry zabraknie energii, to jest gra nad, więc uważaj na jedzenie go zastąpić. Skorzystaj z mapy, aby znaleźć złych i jedzenie. Otrzymujesz punkty za zabijanie złych facetów, odbijając na szczycie muchomory i upaść na rufie. Możesz stracić punkty kruszarki i używania żywności.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6998 razy on-line. Klasyfikacja 3279 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 24 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6998 razy
Chomik Piłka

Chomiki są bardzo urocze gryzonie co wszyscy myślą, że są śmieszne.Gry chomik, z którym będziesz mieć mnóstwo zabawy, nie tylko w grze, ale z uroczych chomików również.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Chomik Piłka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Chomik Piłka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Chomik Piłka i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Chomik Piłka jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Chomik Piłka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Chomik Piłka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!