Darmowe Gry

Bronić Swoje Gniazdo

Gra w zwierzęta

Bronić swoje gniazdo

Bronić Swoje Gniazdo Ocena: 5/10

Gra bronić swoje gniazdo

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jesteś ochronnych matka ptaków. Możesz umieścić swoje jaja w gnieździe i inne ptaki chcą je ukraść. Obroń swoje gniazdo przed niebieskimi ptakami, które chcą zaatakować. Strzelaj kukurydzę, aby zapobiec go z osiągnięciem okradziony gniazdo i jajka. Trzeba mieć umiejętności, aby strzelać inne ptaki, zanim dotrą do gniazda. Musisz wskazać myszką w kierunku można dostać każdy ptak i strzelać klikając myszką. Jeśli zboże osiągnie ptaka, że nie zaatakuje gniazdo. Chroń swoje jaja w tej zabawnej złodziei ptactwo.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 11390 razy on-line. Klasyfikacja 1768 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 716 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 11390 razy
Bronić Swoje Gniazdo

Ptactwo. Kobiet pomarańczowy ptak znosiły jaja w gnieździe. Niebieskie ptaki są złodzieje, którzy chcą ukraść jaja dziecka. Trzeba chronić nasion kukurydzy strzelając inne ptaki. Trzeba uważać na złodziei, którzy oglądają swoje przyszłe dzieci. W lesie znajduje się wielki post, w którym ma to gniazdo ptaka z jaj. Strzelaj do ptaków nie docierają do miejsca, gdzie jaja. Na pewno dobrze się bawić, jeśli masz wystarczająco dużo umiejętności z kursorem, aby celować i strzelać. Odstrasza złodziei i chronić to, co należy do Ciebie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bronić Swoje Gniazdo w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Bronić Swoje Gniazdo. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bronić Swoje Gniazdo i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Bronić Swoje Gniazdo jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bronić Swoje Gniazdo, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bronić Swoje Gniazdo
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!