Darmowe Gry

Identyfikacji Zwierząt

Gra w zwierzęta

Identyfikacji zwierząt

Identyfikacji Zwierząt Ocena: 6/10

Gra identyfikacji zwierząt

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra pokazuje wiele zdjęć zwierząt. Czy wiesz, że zwierzę widoczny na zdjęciu, zanim skończy się czas? Spróbuj!Obraz jest objęte kolorowych pól i trzeba umieścić nazwę spodu zwierząt. Masz ograniczony czas, aby odgadnąć jakie zwierzę jest. Jak wiesz, musisz umieścić nazwę. Musisz napisać nazwę zwierzęcia w języku angielskim i kliknij wyślij, aby wiedzieć, czy masz rację, czy się mylisz. Musisz określić wszystkie zwierzęta w jak najkrótszym czasie, aby zdobyć punkty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 29800 razy on-line. Klasyfikacja 611 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1932 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 29800 razy
Identyfikacji Zwierząt

Ta gra ma wiele zdjęć różnych zwierząt. Czy będziesz w stanie odgadnąć zwierzęcia na zdjęciu, zanim skończy się czas? Po prostu spróbuj! Identyfikacji zwierząt gry. Fotografie zwierząt objęte są niektóre zdjęcia i trzeba odgadnąć ukrywa się pod stoły. Im szybciej tym lepiej chyba rację, czas ucieka podczas gry. Masz ograniczony czas, aby rozwiązać każdy obraz. Im szybciej rozwiązać więcej zdobywasz punktów. Zwierzęta często z nazw pospolitych nie powiedzieć poszczególne gatunki i naukowe nazwisko, znane tylko jako zwierzęcia. Nazwy muszą umieścić je w języku angielskim. Identyfikacja gatunków zwierząt, które czają się w każdym z fotografii natury.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Identyfikacji Zwierząt w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Identyfikacji Zwierząt. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Identyfikacji Zwierząt i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Identyfikacji Zwierząt jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Identyfikacji Zwierząt, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Identyfikacji Zwierząt
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205028
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137314
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81297
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!