Darmowe Gry

Jakie Zwierzę Jestem?

Gra w zwierzęta

Jakie zwierzę jestem?

Jakie Zwierzę Jestem? Ocena: 7/10

Gra jakie zwierzę jestem?

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra pokazuje wiele zdjęć zwierząt żyjących na wolności, ale są ograniczone i stopniowo odkrywają. Czy wiesz, że zwierzę widoczny na zdjęciu, zanim skończy się czas? Spróbuj!Zwierząt na zdjęciu objętej placu kolorów, te obrazy znikają stopniowo pokazując coraz więcej części zwierzęcia. Kiedy myślisz, że masz określone zwierzę wpisz nazwę i kliknij Wyślij, aby zatrzymać czas. Jeśli są poprawne, można zdobyć punkty. Masz ograniczony czas na rozwiązanie każdego z obrazów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 16549 razy on-line. Klasyfikacja 1188 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 758 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 16549 razy
Jakie Zwierzę Jestem?

Zwierzęta są ukryte za kolorowych kwadratów i trzeba dowiedzieć się, jakie zwierzę jest jednym w każdej fotografii. Jest to gra na czas, czas płynie szybko i trzeba powiedzieć, jakie zwierzę jest to, co jest ukryte w każdym zdjęciu. Często zwierzęta, dzikie zwierzęta i zwierzęta domowe. Musisz napisać nazwę zwierzęcia w języku angielskim i kliknij przycisk Prześlij, aby wiedzieć, czy masz rację, czy się mylisz. Jeśli kochasz zwierzęta i wiedzieć, jak gatunek nazywa to jest gra.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Jakie Zwierzę Jestem? w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Jakie Zwierzę Jestem?. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Jakie Zwierzę Jestem? i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Jakie Zwierzę Jestem? jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Jakie Zwierzę Jestem?, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Jakie Zwierzę Jestem?
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!