Darmowe Gry

Zwierząt w Zanzibar

Gra w zwierzęta

Zwierząt w zanzibar

Zwierząt w Zanzibar Ocena: 3/10

Gra zwierząt w zanzibar

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

To darmowe, proste i zabawne gry online o zwierzętach w Zanzibar ma trzy gry typu, po jednej dla każdego zwierzęcia. Użyj myszki do gry. Musisz unikać przeszkód i zbierać punkty poprzez przesunięcie myszy z obszaru gry.Gra nadaje się dla dzieci i wszystkich rodzajów graczy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 24367 razy on-line. Klasyfikacja 757 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 2020 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 24367 razy
Zwierząt w Zanzibar

Zanzibar oznacza "wybrzeże czarnych" i jest częścią Tanzanii. Jest mnóstwo dzikich zwierząt tam, jak zwierzęta w tej grze, i nie jest też dużo polowania. Polowanie jest coś trzeba unikać w tej grze.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Zwierząt w Zanzibar w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Zwierząt w Zanzibar. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Zwierząt w Zanzibar i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Zwierząt w Zanzibar jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Zwierząt w Zanzibar, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Zwierząt w Zanzibar
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205052
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137339
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81316
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!