Darmowe Gry

królik vs palców

Gra w zwierzęta

Królik vs palców

Królik vs palców Ocena: 5/10

Gra królik vs palców

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Głównym celem tej gry jest strzelać i wyeliminować palce. Mutanty palce go skoków atakować, musisz być szybki i strzelać do nich. Na każdym poziomie wrogowie będą trudniejsze do zabicia. Przed rozpoczęciem gry, można wybrać poziom trudności. Chodzić za pomocą klawiszy strzałek lub W się (w górę), S (w dół), A (po lewej) i D (z prawej). Aby strzelać trzeba dążyć za pomocą myszy i kliknij lewym przyciskiem. Nie wolno do tego wielka armia palców skończyć z tobą i baw się z tego dzielnego królika!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 13243 razy on-line. Klasyfikacja 1737 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 486 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 13243 razy
królik vs palców

Ta gra różni się nieco od innych zwierząt lub gry strzelanie. Można kupić różne bronie, takie jak kopalnie, materiałów wybuchowych i bomb. Ta gra online jest w świecie, w którym miniaturowe przedmioty codziennego użytku są częścią miasta.Królik ma zabić palce. Musisz kontrolować królik z wielką zręcznością, aby zapobiec palce i innych wrogów można usunąć zdrowia. Jeśli zdrowie Twojej postaci koniec, również kończy grę. Uruchom podczas strzelania kulami tak, że palce nie pozostawiają bez życia.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie królik vs palców w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie królik vs palców. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie królik vs palców i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra królik vs palców jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie królik vs palców, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

królik vs palców
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205280
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137521
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81504
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!