Darmowe Gry

Owady

Gra w zwierzęta

Owady

Owady Ocena: 5/10

Gra owady

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Jesteś pająk i musisz bronić swojego terytorium przed wszystkimi błędami, które jedzą w domu, drzewa do drzewa. Trzeba zapisać drzewa można dostać się do jedzenia! Instrukcje: za pomocą klawiszy strzałek do poruszania się po ekranie i spacji, aby strzelać błędów. Nie strzelać do drzew, które należy wprowadzić mniejsze. Musisz zabić wszystkich błędów, jak to możliwe, zanim wszystkie drzewa w domu jeść.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10537 razy on-line. Klasyfikacja 2206 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 306 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10537 razy
Owady

Gra w zabijanie robaków. Jesteś pająk, który musi chronić swoje terytorium, że całe drzewo do błędów drzew jedzą. Musisz strzelać, aby zabić wszystkie zwierzęta, które pojawiają się na ekranie. Możesz przenieść swoje zwierzę po ekranie we wszystkich kierunkach. Strzelać, aby zabić błędów. Za każdym razem, notatki, zasoby i więcej wrogów, które działają na całym ekranie. Celować i strzelać z dokładnością przed głodować.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Owady w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Owady. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Owady i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Owady jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Owady, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Owady
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!