Darmowe Gry

Osłoną Kaczka

Gra w zwierzęta

Osłoną kaczka

Osłoną Kaczka Ocena: 6/10

Gra osłoną kaczka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Już duck zabić wszystkich cudzoziemców. Już siły bezpieczeństwa pociągu. Pociąg transportu białe króliki. Obcy chcą jeść białe króliki. Masz pistolet i zastrzelić wszystkich cudzoziemców, które pojawiają się na niebie na polowanie. Cel krzyżyk i wykonuje tyle długo pocisk dotrze na czas i zabić wrogów. Strzelanka, w której musisz zakończyć wszystkich cudzoziemców przed jedzą wszystkie króliki. Jesteś obrońcą zwierząt i mają misję, że zwierzęta pociąg dotrze do celu bezpiecznie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 11296 razy on-line. Klasyfikacja 1800 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 358 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 11296 razy
Osłoną Kaczka

Obcy próbują zepsuć wielkanocne zabijając zające wielkanocne. Jako członek sił obronnych króliczka, trzeba pomóc transportować zające z miasta do miasta, dostarczając pisanek, na specjalnej obrony króliczka pociągu siły, jednocześnie chroniąc je przed nieprzyjemnych cudzoziemcach. Po prostu strzelać cudzoziemców i zbierać bonusy. W przypadku fotografowania za dużo i gun się przegrzać. Obroń swoje króliczki z obcymi! Obcy chcą zepsuć wielkanocne i zabijają wszystkie białe zające. Jako członek sił obronnych królików, trzeba wziąć zwierzęta z miasta do miasta, aby dostarczyć pisanki. Podróżowanie w specjalnych zające obronnych kolejowych sił i kosmici zaatakowali cały czas karmić króliki. Twoim zadaniem jest, aby chronić je przed obcymi, strzelanie i zbieranie dodatkowych broni, które pojawiają się na ekranach. Jeśli strzelać też gun przegrzewa i musi czekać. Punkt i strzelać do końca wszystkich cudzoziemców.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Osłoną Kaczka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Osłoną Kaczka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Osłoną Kaczka i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Osłoną Kaczka jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Osłoną Kaczka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Osłoną Kaczka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205271
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137509
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81496
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!