Darmowe Gry

Madżong z Obrazkami Zwierząt

Gra w zwierzęta

Madżong z obrazkami zwierząt

Madżong z Obrazkami Zwierząt Ocena: 4/10

Gra madżong z obrazkami zwierząt

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem gry jest, aby pary płytek z tego samego zwierzęcia. Aby rozpocząć, należy wybrać dwie płytki, które nie są tchu po bokach. Jeśli nie możesz wybrać dachówka, to dlatego, że jest zablokowane gdzieś. Po wybraniu dwie pasujące płytki, znikają. Większość par wybierając dwie karty z tego samego obrazu. Niemniej jednak, każdy owoc lub kwiat zniknąć z innych owoców lub kwiatów, odpowiednio, bez konieczności być dokładnie takie same. Usuń wszystkie płytki z planszy i wygrywasz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 30550 razy on-line. Klasyfikacja 615 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2496 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 30550 razy
Madżong z Obrazkami Zwierząt

Gra flash karty zwierząt tworzenie par identycznych lub owocowych kwiatów i zwierząt. Aby rozpocząć, należy wybrać dwie płytki, które nie są wzdycha z prawej lub lewej strony. Powodzenia! Musisz iść usuwając wszystkie zwierzęta od podejmowania pokładu znikają są podobne.Tradycyjna gra przystosowana do zdjęć zwierząt.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Madżong z Obrazkami Zwierząt w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Madżong z Obrazkami Zwierząt. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Madżong z Obrazkami Zwierząt i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Madżong z Obrazkami Zwierząt jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Madżong z Obrazkami Zwierząt, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Madżong z Obrazkami Zwierząt
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!