Darmowe Gry

Noszenie Kota

Gra w zwierzęta

Noszenie kota

Noszenie Kota Ocena: 6/10

Gra noszenie kota

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Czy lubisz zwierzęta? Lubisz koty? W tej grze musisz ubrać kota. Masz szafę pełną ubrań, które można wykorzystać, aby strój dla swojego zwierzaka. Dressing zwierząt jest zwyczaj, że gdy jest więcej na świecie. Miłośnicy zwierząt będą chcieli ich piękne zwierzęta kiedy wychodzi. W tej grze masz spodnie, buty, spódnice, kapelusze, kolczyki, naszyjniki, a nawet krawaty postawić włosy na kota.Oryginalna gra moda dla wszystkich grup wiekowych. Czy kiedykolwiek ubrać osobę ubrań kota?

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 47858 razy on-line. Klasyfikacja 331 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 3480 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 47858 razy
Noszenie Kota

Ubierać ten piękny kotek i dokonać jej piękniejszy od wszystkich jej przyjaciół. Duża szafa z elementów odzieży czekają, by stworzyć niepowtarzalny strój dla kota. Masz nieograniczone możliwości przy użyciu wszystkie elementy dostępne dla Ciebie kostium. Mają specjalną odzież dla kotów. Możesz umieścić kapelusz, spódnicę, spodnie, buty, naszyjnik, kolczyki lub szalik. Odzież ludzi dostosowanych do dobrze pasują do zwierzęcia. Koty są zadowolony z siebie, więc na pewno lubi utworzyć specjalny strój dla niej. Dodać, że kot to zwierzę najbardziej przystojny.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Noszenie Kota w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Noszenie Kota. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Noszenie Kota i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Noszenie Kota jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Noszenie Kota, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Noszenie Kota
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!