Darmowe Gry

Karaczany-licious

Gra w zwierzęta

Karaczany-licious

Karaczany-licious Ocena: 5/10

Gra karaczany-licious

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Karaczany Pani jest bardzo głodny, należy pomóc jej w znalezieniu żywności. Mind zatruć pozostawione przez właściciela domu zabić płotka, jeśli La Cucaracha spożywa zatruć spada ona umrze. Feed the płotka! Użyj myszki, aby powiedzieć cockroach gdzie na dotarcie do żywności. Spróbuj to zrobić tak szybko jak to możliwe, unikać trujących żywności. Zbieraj zielone krople do zwiększenia odliczanie czasu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 16173 razy on-line. Klasyfikacja 1113 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 714 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 16173 razy
Karaczany-licious

Karaczany, pasze, mączki, trucizny,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Karaczany-licious w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Karaczany-licious. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Karaczany-licious i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Karaczany-licious jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Karaczany-licious, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Karaczany-licious
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25350 głosów
Zagrał
205054
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8394 głosów
Zagrał
137342
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8138 głosów
Zagrał
81318
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!