Darmowe Gry

Jedzenie Owady

Gra w zwierzęta

Jedzenie owady

Jedzenie Owady Ocena: 5/10

Gra jedzenie owady

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, jesteś kameleon trzeba jeść owady. Aby grać będzie używany język, trzeba wskazać myszką i kliknij, aby kopać w język przed zwierzętami. Musisz być ostrożny, ponieważ masz tylko dziesięć prób na każdym poziomie. Złapać jak najwięcej błędów, jak można przejść poziom i wygrać mecz. Istnieją różne rodzaje zwierząt, kolorach i rozmiarach, a każdy ma inny wynik. Złapać muchy i osy i zbieraj punkty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15160 razy on-line. Klasyfikacja 1318 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 600 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15160 razy
Jedzenie Owady

Strzelanka.Kameleon ma do paszy na muchy. Aby rozpocząć grę, co musisz zrobić łapania much. Użyj myszki, jako kontrolę, aby celować i strzelać gry przed owadami. Musisz złapać jak najwięcej błędów, aby zdobyć więcej punktów. Owady latać w nocy i trzeba skończyć jak wielu z nich. Użytkownik ma dziesięć prób z języka na każdym poziomie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Jedzenie Owady w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Jedzenie Owady. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Jedzenie Owady i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Jedzenie Owady jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Jedzenie Owady, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Jedzenie Owady
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Charlie to Kaczka GRAĆ ►

Charlie to kaczka

6
6 po 10 - 25356 głosów
Zagrał
205271
razy

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie doty ...

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137509
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81496
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!