Darmowe Gry

Charlie to Kaczka

Gra w zwierzęta

Charlie to kaczka

Charlie to Kaczka Ocena: 6/10

Gra charlie to kaczka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów. Musisz pokonać wszelkie przeszkody. Skok na wrogów zabijesz. Gra platformowa, która oferuje kaczka o imieniu Charlie. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj broń i starają się przeżyć. Musisz iść do lasu, gdzie zwierzęta muszą gonić i atakować jak żaby lub pszczół. Spróbuj inne zwierzęta nie dotykać i dostać się na dole ekranu. Zbierz wszystkie nagrody można w każdym poziomie. Mario stylu gry platformy o nazwie cute Kaczka Charlie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 205271 razy on-line. Klasyfikacja 42 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 25356 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 205271 razy
Charlie to Kaczka

Ustaw kaczka ma podróżować wszystkie poziomy. Z kaczki Keys prowadzi przez krajobraz lasów z ekranu na ekran. Pozostałe zwierzęta są wrogami i zabić naszego bohatera. Wystarczy dotknąć może cię zabić. Możesz przeskoczyć na zwierzętach, aby zakończyć je można także skakać wyżej. Są to diamenty i złote monety, które można podjąć, aby uzyskać dodatkowe punkty w każdym meczu. Każdy poziom ma nieco trudniejsze.Bardzo zabawna i wciągająca gra. Przechodzi długą drogę z naszym przyjacielem kaczki i zebrać wszystkie złota, jak to możliwe. Uruchom i przeskoczyć przez poziomy, zbieraj bonusy i spróbuj przeżyć. Instrukcje: starają się dotrzeć do końca każdego poziomu, zbieranie monet i diamentów i skoków na górze wrogów, aby ich zabić.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Charlie to Kaczka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zwierzęta o nazwie Charlie to Kaczka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Charlie to Kaczka i jest to związane Zwierzęta. Nasza nowa gra Charlie to Kaczka jest jedna z najlepszych gier Zwierzęta znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Charlie to Kaczka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Charlie to Kaczka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zwierzęta

Byk vs Krowa GRAĆ ►

Byk vs krowa

4
4 po 10 - 8396 głosów
Zagrał
137509
razy

Zwierząt wybranym (z krowy lub byka) konkuruje z innymi w konkurencji jedzenia chleb. Pomóż rywal wygrać klikając tak szybko, jak można na lewy przycisk myszki…

Mały Pirania GRAĆ ►

Mały pirania

6
6 po 10 - 8144 głosów
Zagrał
81496
razy

Jesteś mały Piranii, ale nie na długo! Twoim zadaniem jest około pływać i jeść tyle małe ryby, jak to możliwe, aby ostatecznie rosną do ogromnych piranha. Uważaj, aby nie dostać ryb złowionych przez większe, gdyż nie będą mieli problemu eating you. Powodzenia!

Mleczna GRAĆ ►

Mleczna

6
6 po 10 - 3834 głosów
Zagrał
60760
razy

Mleka krów przed zbyt uzyskać pełną i eksplodować!