Darmowe Gry

Rozbij Bloki

Gra w zręcznościowe

Rozbij bloki

Rozbij Bloki Ocena: 7/10

Gra rozbij bloki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem darmowe gry na linii jest wykorzystanie bloków do małego bloku, zwanego młodszy, może osiągnąć duży czerwony blok, zwany nestor. Poszczególne instrukcje wyświetlane na ekranie powoli, wprowadzając nowe elementy na każdym poziomie. Baw się z tej miłej gry na linii i sprawdzić swój spryt i zdolność do przejść wszystkie poziomy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6963 razy on-line. Klasyfikacja 3235 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 38 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6963 razy
Rozbij Bloki

Zablokuj bd gra linii, wybuch bloków przynieść dwa czerwone bloki, razem młodszy z nestora i przejść do następnego poziomu tej darmowej gry bd linii.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Rozbij Bloki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zręcznościowe o nazwie Rozbij Bloki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Rozbij Bloki i jest to związane Zręcznościowe. Nasza nowa gra Rozbij Bloki jest jedna z najlepszych gier Zręcznościowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Rozbij Bloki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Rozbij Bloki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zręcznościowe

Kosmos Kamienie Szlachetne GRAĆ ►

Kosmos kamienie szlachetne

4
4 po 10 - 7048 głosów
Zagrał
80324
razy

Destroy Kamienie Szlachetne tworząc linie 3 lub więcej klejnotów tego samego rodzaju. Możesz przenosić je za pomocą myszy i kliknąć swapowego przyległych gems.

Wieża gałki lodów GRAĆ ►

Wieża gałki lodów

4
4 po 10 - 5540 głosów
Zagrał
47664
razy

Musisz zbudować najwyższe gałki lodów wieży na świecie. Donald i musisz wrzucić gałką lodów na stożku jest poniżej. Trudność polega na drabinie, na którym poruszają się tuż nad płytką. Bądź ostrożny, jeśli straci zbyt wiele piłek, przegrasz. Musisz wrzucić piłkę dokładnie na końcu, które spada na tego, aby pozostać na szczycie. Wyższa wieża jes ...

Clickit GRAĆ ►

Clickit

6
6 po 10 - 1960 głosów
Zagrał
37684
razy

Narzędzia do myszy niszczące działanie! Kliknij na wysokie ocena. Instrukcje: kliknij w takim tempie jak możesz. Uchwyty do powerups udzieli Państwu więcej czasu. Czy ma Pan kliknięcie na mocy?