Darmowe Gry

Pchnij Wszystkie Bloki w Dół

Gra w zręcznościowe

Pchnij wszystkie bloki w dół

Pchnij Wszystkie Bloki w Dół Ocena: 4/10

Gra pchnij wszystkie bloki w dół

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Celem tej gry jest tu położyć kopalnie gdzie myślisz, że to konieczne w celu wciśnij wszystkie pola. A przynajmniej na tyle, by być poniżej kreski. Jeśli nie są one poniżej kreski po pchnął detonator, stracisz poziom. Należy również zebrać 10000 punktów lub wyższej, aby przejść do następnego poziomu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6591 razy on-line. Klasyfikacja 3228 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 12 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6591 razy
Pchnij Wszystkie Bloki w Dół

Użyj przycisku myszy, aby umieścić miny wokół pudełek. Jeśli kopalnie są czerwone, można je umieszczać. Jeżeli są szare, nie można, albo dlatego, że zabrakło kopalniach, lub ponieważ nie można umieścić ich tam. Użyj Ci kółka myszy, przytrzymując naciśnięty klawisz sterujący do przybliżania i oddalania. Jeśli kliknięciu lewym przyciskiem myszy i przeciągnij wokół gier, będziesz zmieniać pozycję kamery.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Pchnij Wszystkie Bloki w Dół w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zręcznościowe o nazwie Pchnij Wszystkie Bloki w Dół. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Pchnij Wszystkie Bloki w Dół i jest to związane Zręcznościowe. Nasza nowa gra Pchnij Wszystkie Bloki w Dół jest jedna z najlepszych gier Zręcznościowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Pchnij Wszystkie Bloki w Dół, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Pchnij Wszystkie Bloki w Dół
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zręcznościowe

Kosmos Kamienie Szlachetne GRAĆ ►

Kosmos kamienie szlachetne

4
4 po 10 - 7048 głosów
Zagrał
80088
razy

Destroy Kamienie Szlachetne tworząc linie 3 lub więcej klejnotów tego samego rodzaju. Możesz przenosić je za pomocą myszy i kliknąć swapowego przyległych gems.

Wieża gałki lodów GRAĆ ►

Wieża gałki lodów

4
4 po 10 - 5540 głosów
Zagrał
47405
razy

Musisz zbudować najwyższe gałki lodów wieży na świecie. Donald i musisz wrzucić gałką lodów na stożku jest poniżej. Trudność polega na drabinie, na którym poruszają się tuż nad płytką. Bądź ostrożny, jeśli straci zbyt wiele piłek, przegrasz. Musisz wrzucić piłkę dokładnie na końcu, które spada na tego, aby pozostać na szczycie. Wyższa wieża jes ...

Clickit GRAĆ ►

Clickit

6
6 po 10 - 1960 głosów
Zagrał
37434
razy

Narzędzia do myszy niszczące działanie! Kliknij na wysokie ocena. Instrukcje: kliknij w takim tempie jak możesz. Uchwyty do powerups udzieli Państwu więcej czasu. Czy ma Pan kliknięcie na mocy?