Darmowe Gry

Magnetyczny Budowa Wieży

Gra w zręcznościowe

Magnetyczny budowa wieży

Magnetyczny Budowa Wieży Ocena: 6/10

Gra magnetyczny budowa wieży

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Czy kiedykolwiek próbował zbudować zamek z karty, a nawet wykałaczki? Jest to całkowicie zabawny i wciągający, bo trochę wiatr może zniszczyć wszystko, a Twoim zadaniem jest utrzymanie takiego skutku. Spróbuj zbudować wieżę w tej grze, dodając odpowiednie elementy. Przechowywać wieża zrównoważony, inaczej się rozpadnie i będzie można stracić. Miłej zabawy!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6710 razy on-line. Klasyfikacja 3321 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 6 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6710 razy
Magnetyczny Budowa Wieży

Gry zdolności są te, w których wynik w grze zależy od fizycznego lub psychicznego umiejętności tego, kto gra go.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Magnetyczny Budowa Wieży w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zręcznościowe o nazwie Magnetyczny Budowa Wieży. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Magnetyczny Budowa Wieży i jest to związane Zręcznościowe. Nasza nowa gra Magnetyczny Budowa Wieży jest jedna z najlepszych gier Zręcznościowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Magnetyczny Budowa Wieży, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Magnetyczny Budowa Wieży
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zręcznościowe

Kosmos Kamienie Szlachetne GRAĆ ►

Kosmos kamienie szlachetne

4
4 po 10 - 7048 głosów
Zagrał
80088
razy

Destroy Kamienie Szlachetne tworząc linie 3 lub więcej klejnotów tego samego rodzaju. Możesz przenosić je za pomocą myszy i kliknąć swapowego przyległych gems.

Wieża gałki lodów GRAĆ ►

Wieża gałki lodów

4
4 po 10 - 5540 głosów
Zagrał
47405
razy

Musisz zbudować najwyższe gałki lodów wieży na świecie. Donald i musisz wrzucić gałką lodów na stożku jest poniżej. Trudność polega na drabinie, na którym poruszają się tuż nad płytką. Bądź ostrożny, jeśli straci zbyt wiele piłek, przegrasz. Musisz wrzucić piłkę dokładnie na końcu, które spada na tego, aby pozostać na szczycie. Wyższa wieża jes ...

Clickit GRAĆ ►

Clickit

6
6 po 10 - 1960 głosów
Zagrał
37434
razy

Narzędzia do myszy niszczące działanie! Kliknij na wysokie ocena. Instrukcje: kliknij w takim tempie jak możesz. Uchwyty do powerups udzieli Państwu więcej czasu. Czy ma Pan kliknięcie na mocy?