Darmowe Gry

Łucznictwo 3D

Gra w zręcznościowe

Łucznictwo 3d

Łucznictwo 3D Ocena: 6/10

Gra Łucznictwo 3d

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta darmowa gra na linii 3D jest inspirowana przez Wii Sports Resort Strzelanie z łuku. Przytrzymaj przycisk myszy, aby przyhamować na dziobie i cel, a następnie zwolnij przycisk myszy na ogień. Należy pamiętać, że wiatr będzie wiał w różnych kierunkach z różnych mocach. Masz 3 rundy na zdobycie najwyższych punktów i dostać się na tablicy!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8995 razy on-line. Klasyfikacja 2007 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 102 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8995 razy
Łucznictwo 3D

Łucznictwo praktyka jest teraz sport, w którym można korzystać z łuku strzelać strzałkami. Jego pochodzenie jest wykorzystanie tego jako narzędzie polowania i jako broń lub narzędzie wojny, ale stało się przestarzałe wraz z pojawieniem się broni palnej.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Łucznictwo 3D w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zręcznościowe o nazwie Łucznictwo 3D. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Łucznictwo 3D i jest to związane Zręcznościowe. Nasza nowa gra Łucznictwo 3D jest jedna z najlepszych gier Zręcznościowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Łucznictwo 3D, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Łucznictwo 3D
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry zręcznościowe

Kosmos Kamienie Szlachetne GRAĆ ►

Kosmos kamienie szlachetne

4
4 po 10 - 7048 głosów
Zagrał
78381
razy

Destroy Kamienie Szlachetne tworząc linie 3 lub więcej klejnotów tego samego rodzaju. Możesz przenosić je za pomocą myszy i kliknąć swapowego przyległych gems.

Wieża gałki lodów GRAĆ ►

Wieża gałki lodów

4
4 po 10 - 5540 głosów
Zagrał
45542
razy

Musisz zbudować najwyższe gałki lodów wieży na świecie. Donald i musisz wrzucić gałką lodów na stożku jest poniżej. Trudność polega na drabinie, na którym poruszają się tuż nad płytką. Bądź ostrożny, jeśli straci zbyt wiele piłek, przegrasz. Musisz wrzucić piłkę dokładnie na końcu, które spada na tego, aby pozostać na szczycie. Wyższa wieża jes ...

Clickit GRAĆ ►

Clickit

6
6 po 10 - 1956 głosów
Zagrał
35364
razy

Narzędzia do myszy niszczące działanie! Kliknij na wysokie ocena. Instrukcje: kliknij w takim tempie jak możesz. Uchwyty do powerups udzieli Państwu więcej czasu. Czy ma Pan kliknięcie na mocy?