ALT DE LA IMAGEN

Bubble Girl

Gra w Zręcznościowe

Bubble Girl

Bubble Girl Ocena: 4/10

GRA BUBBLE GIRL

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pomoc bubble girl uzyskać tyle punktów, że może i nie pozwól, aby pęcherzyki dotknąć ziemi! Instrukcje: Użyj strzałek (w lewo iw prawo), aby przejść bubble girl na ekranie. Naciśnij spację, aby zwiększyć moc uderzenia na białym tle. Kontrola systemu: pożar: kosmiczna; ruchu: prawo lewo.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 7886 razy on-line. Klasyfikacja 655 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 394 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7886 razy
Bubble Girl

Łapacz, dziewczyno,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bubble Girl w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zręcznościowe o nazwie Bubble Girl. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bubble Girl i jest to związane Zręcznościowe. Nasza nowa gra Bubble Girl jest jedna z najlepszych gier Zręcznościowe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bubble Girl, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bubble Girl
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Zręcznościowe

Kosmos Kamienie Szlachetne GRAĆ ►
4
4 po 10 - 3504 głosów
Zagrał
71133
razy

Destroy Kamienie Szlachetne tworząc linie 3 lub więcej klejnotów tego samego rodzaju. Możesz przenosić je za pomocą myszy i kliknąć swapowego przyległych gems.

Wieża gałki lodów GRAĆ ►
4
4 po 10 - 2758 głosów
Zagrał
39138
razy

Musisz zbudować najwyższe gałki lodów wieży na świecie. Donald i musisz wrzucić gałką lodów na stożku jest poniżej. Trudność polega na drabinie, na którym poruszają się tuż nad płytką. Bądź ostrożny, jeśli straci zbyt wiele piłek, przegrasz. Musisz wrzucić piłkę dokładnie na końcu, które spada na tego, aby pozostać na szczycie. Wyższa wieża jes ...

Clickit GRAĆ ►
6
6 po 10 - 896 głosów
Zagrał
26640
razy

Narzędzia do myszy niszczące działanie! Kliknij na wysokie ocena. Instrukcje: kliknij w takim tempie jak możesz. Uchwyty do powerups udzieli Państwu więcej czasu. Czy ma Pan kliknięcie na mocy?