Darmowe Gry

Wampir i Wilkołak

Gra w Zmierzch

Wampir i Wilkołak

Wampir i Wilkołak Ocena: 5/10

Gra Wampir i Wilkołak

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze musisz ubrać wampir Edward Cullen i wilkołak Jacob Black. Oba są w postaci literackich i filmowych sagi "Zmierzch". Musisz kliknąć ikony, które pojawiają się w lewej części, aby ubierać się Edward Cullen i prawej strony, aby ubierać się Jacob Black.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 315132 razy on-line. Klasyfikacja 19 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 28872 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 315132 razy
Wampir i Wilkołak

Zmierzch, wampirów, wilkołaków,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Wampir i Wilkołak w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Zmierzch o nazwie Wampir i Wilkołak. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Wampir i Wilkołak i jest to związane Zmierzch. Nasza nowa gra Wampir i Wilkołak jest jedna z najlepszych gier Zmierzch znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Wampir i Wilkołak, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Wampir i Wilkołak
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Zmierzch

Pocałunki i Edward Cullen Bella Swan GRAĆ ►

Pocałunki i Edward Cullen Bella Swan

4
4 po 10 - 7424 głosów
Zagrał
83767
razy

W tej grze masz zrobić, że Edward Cullen i Bella Swan daje namiętne pocałunki, uniknąć sytuacji, Jacob Black je widzi. Zmierzch to saga literackie napisane przez Stephenie Meyer i saga to literacki został dostosowany do kina. Bohater serii Zmierzch są Bella Swan, Edward Cullen i Jacob Black. Musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy na sylwetce Edward Cullen Bella Swan lub obu dać namiętne pocałunki.

Edward i Bella: Wspólne życie GRAĆ ►

Edward i Bella: Wspólne życie

4
4 po 10 - 9612 głosów
Zagrał
82145
razy

Edward i Bella mieszkają razem i iść razem w każdym razie. Za pomocą myszy, trzeba ubrać je w każdym przypadku: dzień w szkole, wyjścia do kina, strony instytutu lub innego zdarzenia

Makijaż Edward Cullen i Bella Swam GRAĆ ►

Makijaż Edward Cullen i Bella Swam

6
6 po 10 - 5166 głosów
Zagrał
59227
razy

W tej grze masz się ubrać, grzebień i makijaż bohaterów Zmierzch. Do tych działań, należy kliknąć ikony, które pojawiają się w prawej części ekranu i wybrać strój, że lubisz go bardziej.