Darmowe Gry

Sos Bajki

Gra w wróżki

Sos bajki

Sos Bajki Ocena: 4/10

Gra sos bajki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra polega na opatrunek bajki z najładniejszych ubrań. Aby to zrobić, kliknij na ikony, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu i wybrać, klikając myszką, błotniki, ubrania, buty, fryzurę i kolor włosów, które lubisz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 6731 razy on-line. Klasyfikacja 2491 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 136 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 6731 razy
Sos Bajki

Tinker Belle, flory, fauny, wesołe pogody

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Sos Bajki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Wróżki o nazwie Sos Bajki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Sos Bajki i jest to związane Wróżki. Nasza nowa gra Sos Bajki jest jedna z najlepszych gier Wróżki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Sos Bajki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Sos Bajki
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry wróżki

Księżniczka Elfów GRAĆ ►

Księżniczka elfów

5
5 po 10 - 812 głosów
Zagrał
25232
razy

Ciesz się rozpylanie i garderoba to księżniczka elfów. Aby proszek i ubierać ją, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy makijaż, ubrania i akcesoria, które chcesz więcej im. Można drukować zdjęcia, kiedy trzeba ubrać się jej.

Sos to Zmysłowy Bajki GRAĆ ►

Sos to zmysłowy bajki

3
3 po 10 - 1148 głosów
Zagrał
22395
razy

W tej grze, trzeba ubrać i dodać akcesoria tej bajki i zmysłowej ubrania. Po pierwsze, musisz wybrać twarz, że lubisz bardziej ją, klikając myszką. Przebierać się jej, trzeba kliknąć na ubrania i akcesoria, które chcesz więcej im. Bajki są mitologiczne są lub legendarne stworzenie, które jest reprezentowane jako piękną kobietę.

Przebrania Bajki Pływające GRAĆ ►

Przebrania bajki pływające

4
4 po 10 - 2268 głosów
Zagrał
20058
razy

W tej grze, trzeba ubierać to piękne bajki. Przebierać się jej, trzeba kliknąć na ikony, które pojawiają się w prawej części ekranu i wybrać fryzurę, strój, buty i inne akcesoria jak skrzydła i klejnoty. Bajki są mitologiczne są lub legendarne stworzenie, które jest reprezentowane jako piękną kobietę. Wróżki są znaki klasycznej opowieści, jak Śpiąca Królewna i Kopciuszek.