Darmowe Gry

Taktyka Wojny

Gra w wojny

Taktyka wojny

Taktyka Wojny Ocena: 4/10

Gra taktyka wojny

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Przydzielić ludzi do różnych zadań na ekranie rekrutów. Wybierz które samolotów budować na ekranie fabryki. Sprawdź swoje raporty wywiadowcze na ekranie intel. Alokacja samolotów na terenach, na ekranie obszar (używać intel, które pomogą Ci zdecydować, gdzie do obrony). Jeśli stracisz 2 lub więcej obszarów jest game over.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8816 razy on-line. Klasyfikacja 1953 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 322 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8816 razy
Taktyka Wojny

kierownik wojna, wojna taktyka, wojna światowa, bitwy,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Taktyka Wojny w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Wojny o nazwie Taktyka Wojny. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Taktyka Wojny i jest to związane Wojny. Nasza nowa gra Taktyka Wojny jest jedna z najlepszych gier Wojny znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Taktyka Wojny, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Taktyka Wojny
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry wojny

Wojna Między Żołnierzy i Policjantów GRAĆ ►

Wojna między Żołnierzy i policjantów

4
4 po 10 - 2208 głosów
Zagrał
35652
razy

W tej grze wojny, jesteś jednym z policjantem z patrolu policji, który musi zabić żołnierzy, którzy udają się do inwazji na kraj. Najechaniu wskaźnikiem myszy, aby przejść zmienia cel, to impuls lewy przycisk myszy, aby strzelać i użyć klawiszy strzałek, aby przesunąć.

Strzelanie Żołnierze GRAĆ ►

Strzelanie Żołnierze

6
6 po 10 - 2532 głosów
Zagrał
27261
razy

W tej grze, należy zniszczyć żołnierzy, ponieważ chciał zniszczyć wieżę, że trzeba bronić. Bo, należy użyć klawiszy strzałek do bezpośredniej drogi włócznie i spacja do strzału.

Strzelać Żołnierze GRAĆ ►

Strzelać Żołnierze

4
4 po 10 - 1782 głosów
Zagrał
23106
razy

W tej grze trzeba strzelać kolonizatorów, ponieważ pochodzą podbić swoje piękne wyspy. Bo, kliknij strzałki lub litery wasd do wyparcia i kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby strzelać.