Darmowe Gry

Królestwo Wieże

Gra w wojny

Królestwo wieże

Królestwo Wieże Ocena: 7/10

Gra królestwo wieże

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Dla fanów gier obrońcy wież pochodzi darmowe gry na linii, w którym należy umieścić wieże na fale wrogów od osiągnięcia królestwa. Istnieją cztery rodzaje wieży, a dobra strategia jest umieszczenie wieży łuczników, to baraki dla milicji zatrzymuje wrogów i wreszcie wieża bomb do końca wrogów masowych.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9089 razy on-line. Klasyfikacja 2654 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 132 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9089 razy
Królestwo Wieże

Gry średniowieczne wieże obronne. Ta gra jest w wieże broniące średni wiek fantazji, mają wieże z łuczników, magów, bombowców i myśliwców. Wrogowie są orkowie, gobliny, ogry i stworzenia fantasy, który musi pokonać.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Królestwo Wieże w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Wojny o nazwie Królestwo Wieże. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Królestwo Wieże i jest to związane Wojny. Nasza nowa gra Królestwo Wieże jest jedna z najlepszych gier Wojny znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Królestwo Wieże, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Królestwo Wieże
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry wojny

Wojna Między Żołnierzy i Policjantów GRAĆ ►

Wojna między Żołnierzy i policjantów

4
4 po 10 - 2208 głosów
Zagrał
37556
razy

W tej grze wojny, jesteś jednym z policjantem z patrolu policji, który musi zabić żołnierzy, którzy udają się do inwazji na kraj. Najechaniu wskaźnikiem myszy, aby przejść zmienia cel, to impuls lewy przycisk myszy, aby strzelać i użyć klawiszy strzałek, aby przesunąć.

Strzelanie Żołnierze GRAĆ ►

Strzelanie Żołnierze

6
6 po 10 - 2532 głosów
Zagrał
29071
razy

W tej grze, należy zniszczyć żołnierzy, ponieważ chciał zniszczyć wieżę, że trzeba bronić. Bo, należy użyć klawiszy strzałek do bezpośredniej drogi włócznie i spacja do strzału.

Strzelać Żołnierze GRAĆ ►

Strzelać Żołnierze

4
4 po 10 - 1782 głosów
Zagrał
24953
razy

W tej grze trzeba strzelać kolonizatorów, ponieważ pochodzą podbić swoje piękne wyspy. Bo, kliknij strzałki lub litery wasd do wyparcia i kliknąć lewym przyciskiem myszy, aby strzelać.