Darmowe Gry

Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów

Gra w vip

Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów

Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów Ocena: 5/10

Gra poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wszystkie gwiazdy podwoiły w tej grze są zdjęcia z tych popularnych bohaterów z ich sobowtórów. Za pomocą myszy, należy zlokalizować i jego słynne podwójne. Kliknij na każde zdjęcie, aby zobaczyć, kto kryje się pod spodem. Kliknij w parach do przewijania zawartości. Jeśli wiesz, że to słynne fotografie dwa drogowe, klikając na nie zostać usunięte z panelu. Celem jest, aby znaleźć wszystkie te same zdjęcia. Na koniec musisz pozwolić ekran całkowicie pusty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9984 razy on-line. Klasyfikacja 2081 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 408 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9984 razy
Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów

Musisz znaleźć zdjęcia słynnego powtórzeń. Jeżeli istnieją dwa identyczne zdjęcia. Musisz znaleźć wszystkie znane postacie, zwłaszcza świat piosenki lub hollywoodzkich aktorów, takich jak Britney Spears, Victoria Beckham, Tom Cruise, Bruce Willis i Avril Lavigne. Pewno łatwo rozpoznać znaki, którzy chowają się za obrazami. Trzeba mieć pamięć do zapamiętania, gdzie każdy obraz i eliminuje powtarza.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra VIP o nazwie Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów i jest to związane VIP. Nasza nowa gra Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów jest jedna z najlepszych gier VIP znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Poszukiwania gwiazd i ich sobowtórów
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry vip

Super Mr.Bean GRAĆ ►

Super mr.bean

3
3 po 10 - 20760 głosów
Zagrał
238246
razy

Wiemy, że Mr Bean to dziwny facet i lubi robić sztuczki. Ale czy możesz sobie wyobrazić Mr Bean ubrany z następujących znaków: Superman, Batman, The Incredibles, transformatorów i Super Mario? Czy można sobie wyobrazić co będzie, jeśli Jaś Fasola ma głowę Batman, ale Super Mario ciała? Let\'s play this game super zabawa, a znajdziesz odpowiedź! Staraj się nie śmiać też! W tym celu należy klikn& ...

Funkcjonować moja twarz GRAĆ ►

Funkcjonować moja twarz

4
4 po 10 - 14916 głosów
Zagrał
124628
razy

Jesteś chirurga sławna. Zrób to jak piękna i seksowna jak to możliwe powiększenie warg, policzków i powiek implantów, za pomocą myszy

Kalkulator miłości GRAĆ ►

Kalkulator miłości

5
5 po 10 - 1588 głosów
Zagrał
35238
razy

W tej grze masz do wprowadzenia nazwy 2 znanych i sprawdzić zgodność między nimi. Po pierwsze, umieszczenie nazwy i raz masz kalkulator zrobi resztę.