Darmowe Gry

Gwiazdy zambi

Gra w vip

Gwiazdy zambi

Gwiazdy zambi Ocena: 4/10

Gra gwiazdy zambi

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra Snajper. Musisz zabić headshot do gwiazd. Diabolicznego zła Profesor Z został uwięziony w dachu w Hollywood w Kalifornii i jest inwazja zombie. Musisz przetrwać swoją grę za pomocą karabinu strzelać gwiazdę zombie. Musisz nacisnąć lewy przycisk myszy, aby strzelać. Przesuń krzyżyk na ekranie, aby znaleźć swój cel. Na każdym poziomie wskazuje, że trzeba zlikwidować sławną osobę. W środku inwazji zombie tam słynne gwiazdy i musisz zabić te znaki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7706 razy on-line. Klasyfikacja 2985 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 58 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7706 razy
Gwiazdy zambi

Zombies gra z takich gwiazd jak Michael Jackson, Paula Newmana, Grace Kelly, Marilyn Monroe, Kevin Costner, Michelle Pfeiffer, Meryl Streep, Madonna, Elvis Presley i wiele innych. Jesteś strzelcem, który ma karabin z wygl precyzją. Musisz się przenieść ekran wygląda zlokalizować cel. Musisz celować i strzelać do celu zostały wskazane. Pożar strzał w głowę zabić nieumarłych. Na każdym poziomie musisz zabić sławną osobę. Zobacz strzelca i szybko zlokalizować cel w ograniczonym czasie musisz grać.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Gwiazdy zambi w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra VIP o nazwie Gwiazdy zambi. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Gwiazdy zambi i jest to związane VIP. Nasza nowa gra Gwiazdy zambi jest jedna z najlepszych gier VIP znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Gwiazdy zambi, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Gwiazdy zambi
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry vip

Super Mr.Bean GRAĆ ►

Super mr.bean

3
3 po 10 - 20760 głosów
Zagrał
238246
razy

Wiemy, że Mr Bean to dziwny facet i lubi robić sztuczki. Ale czy możesz sobie wyobrazić Mr Bean ubrany z następujących znaków: Superman, Batman, The Incredibles, transformatorów i Super Mario? Czy można sobie wyobrazić co będzie, jeśli Jaś Fasola ma głowę Batman, ale Super Mario ciała? Let\'s play this game super zabawa, a znajdziesz odpowiedź! Staraj się nie śmiać też! W tym celu należy klikn& ...

Funkcjonować moja twarz GRAĆ ►

Funkcjonować moja twarz

4
4 po 10 - 14916 głosów
Zagrał
124628
razy

Jesteś chirurga sławna. Zrób to jak piękna i seksowna jak to możliwe powiększenie warg, policzków i powiek implantów, za pomocą myszy

Kalkulator miłości GRAĆ ►

Kalkulator miłości

5
5 po 10 - 1588 głosów
Zagrał
35238
razy

W tej grze masz do wprowadzenia nazwy 2 znanych i sprawdzić zgodność między nimi. Po pierwsze, umieszczenie nazwy i raz masz kalkulator zrobi resztę.