Darmowe Gry

Michelle Obama

Gra w vip

Michelle obama

Michelle Obama Ocena: 5/10

Gra michelle obama

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Lubisz Michelle Obama?Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych. W tej grze, trzeba ubierać Michelle Obama, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, od niechcenia. Aby ubrać model, trzeba kliknąć na ikony po prawej stronie ekranu i wybrać strój Ci się nie podoba, za pomocą myszy. Dostępne są różne modele odzieży i akcesoriów do wyboru. Przejść obok różnych opcji i zobaczyć oglądając pozostało. Ona jest bardzo kochany i podziwiany. Ona ciężko pracuje, aby pomóc innym i naprawdę pomaga karmić dzieci w swoim kraju, aby poprawić wiele.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8317 razy on-line. Klasyfikacja 2431 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 72 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8317 razy
Michelle Obama

Michelle Obama jest najważniejszą kobietą w Stanach Zjednoczonych. Czy żona Barack Obama, prezydent Ameryki i jest prawnikiem. Jest to wielka osobowość w jego kraju, który pracował w wielu działaniach związanych z działalnością społeczną, sport, równość i mocy. Współpracował z mężem w jego politycznej karierze. Ona jest bardzo podziwiany przez ich strój, jest nowoczesny i stylowy. Masz ten strój mody gry z serii stroje, ubrania, sukienki i akcesoria, które mamy do dyspozycji. Po szkole prawniczej, była prawnikiem w jednym biurze prawa w Chicago.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Michelle Obama w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra VIP o nazwie Michelle Obama. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Michelle Obama i jest to związane VIP. Nasza nowa gra Michelle Obama jest jedna z najlepszych gier VIP znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Michelle Obama, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Michelle Obama
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry vip

Super Mr.Bean GRAĆ ►

Super mr.bean

3
3 po 10 - 20760 głosów
Zagrał
238246
razy

Wiemy, że Mr Bean to dziwny facet i lubi robić sztuczki. Ale czy możesz sobie wyobrazić Mr Bean ubrany z następujących znaków: Superman, Batman, The Incredibles, transformatorów i Super Mario? Czy można sobie wyobrazić co będzie, jeśli Jaś Fasola ma głowę Batman, ale Super Mario ciała? Let\'s play this game super zabawa, a znajdziesz odpowiedź! Staraj się nie śmiać też! W tym celu należy klikn& ...

Funkcjonować moja twarz GRAĆ ►

Funkcjonować moja twarz

4
4 po 10 - 14916 głosów
Zagrał
124628
razy

Jesteś chirurga sławna. Zrób to jak piękna i seksowna jak to możliwe powiększenie warg, policzków i powiek implantów, za pomocą myszy

Kalkulator miłości GRAĆ ►

Kalkulator miłości

5
5 po 10 - 1588 głosów
Zagrał
35238
razy

W tej grze masz do wprowadzenia nazwy 2 znanych i sprawdzić zgodność między nimi. Po pierwsze, umieszczenie nazwy i raz masz kalkulator zrobi resztę.